DOPLNOK – MOBILNÉ PRIPOJENIE VODNÉHO FILTRA

 
 • 1 z 2
 

ADAPTÉR na vodovodný kohútik je zvláštnym príslušenstvom pre filtračné zariadenie Silver MEDIC® AQUA.

Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu
Môžeme doručiť do
25.6.2024
Cena 18,33 € bez DPH
22 € / ks    
Kód tovaru ADVF
Značka Silver MEDIC®
Kategória PRÍSLUŠENSTVO
Záruka 2 roky
 

ADAPTÉR PRE MOBILNÉ PRIPOJENIE FILTRAČNÉHO ZARIADENIA

 • Štandardné zapojenie filtračnej jednotky Silver MEDIC® AQUA bez použitia mobilného adaptéra:
  Pri štandardnej "pevnej" montáži sa filtračná jednotka umiestni pod drez. Vodovodný kohútik je vyvedený cez otvor v pracovnej doske v tesnej blízkosti drezu.
  Filtračné zariadenie je pripojené napevno k rozvodu pitnej vody a k odpadovej rúrke.

 • Použitím mobilného ADAPTÉRu je možné rýchle pripojenie filtračného zariadenia kdekoľvek bez nutnosti akýchkoľvek montážnych prác.
  Filter tak možno s použitím adaptéra využívať aj ako "mobilný" zdroj pitnej, demineralizovanej, alebo ultra-čistej vody.
TYPICKÉ VYUŽITIE ADAPTÉRA

Prísť na miesto / pripojiť sa rýchlo pomocou adaptéra k vodovodu / naplniť pripravené nádoby upravenou vodou / odpojiť adaptér / presunúť sa na iné miesto.

NÁVOD NA POUŽITIE MOBILNÉHO ADAPTÉRA
 1. K adaptéru pripojte modrú a červenú hadičku vedúci z filtra podľa nižšie uvedeného obrázku (modrá hadička hore / červená dole).
 2. Na bielu hadičku vedúci z filtra napojte miesto chromovaného výdajného kohútika (pevná montáž) priložený plastový guľový ventil. Ten bude pri mobilnej prevádzke nahrádzať chrómovaný výdajný kohútik.
  Použitie pre pitnú alebo demineralizovanú vodu.
 3. Odskrutkujte koncovku výtokového ramienka vodovodu (takzvaný perlátor) a namiesto neho naskrutkujte tento mobilný adaptér.
 4. Zariadenie je teraz pripojené a pripravené na použitie.
  Čiernu plastovú páčku na adaptéri otočte do vodorovnej polohy (viď. obrázok nižšie) a pustite do vodovodnej batérie studenú vodu. Pustením studenej vody do výtokového ramienka batérie, kde je adaptér naskrutkovaný a otočením čierne plastové páčky na adaptéri jednoducho pripojíte, alebo odpojíte filtračné zariadenie od tlakového rozvodu pitnej vody priamo z vodovodného radu.

  Všetky vlastnosti filtra inak zostávajú zhodné s vlastnosťami filtra pri jeho pevnej montáži.

POZNÁMKA

Filter Silver MEDIC® AQUA je pretlakový a možno ho prevádzkovať vo všetkých polohách (nastojato / šikmo / naležato i hore nohami).

AK SA NEPLÁNUJETE s filtračným zariadením presúvať, rozhodne odporúčame voliť pevnú montáž (bez použitia mobilného adaptéra). Pevná montáž ponúka plný užívateľský komfort s použitím výdajného chrómovaného kohútika, je praktickejšia i estetickejšia.
V prípade otázok nás kontaktujte na zákazníckej linke.

obr. Ukážka pripojenie mobilného adaptéra na vodovodný kohútik:moznost-mobilneho-pripojenia-filtracnej-jednotky-silvermedic-ultracista-voda-pre-vyrobu-koloidu

ROZMERY

Celkové rozmery adaptéra ukotvenom na kohútiku - výška 50 mm / šírka 50 mm / hĺbka 40 mm
Hmotnosť 140 gramov 

Uvedené informácie sa zaoberajú možnosťami použitia rýdzich kovov na účely, ktoré nie sú v Európskej únii schválené.
Tovar v E-SHOPe slúži len na študijné účely a nemožno ho považovať za liečebný prostriedok, alebo zariadenia.
Ako liečebný prostriedok sa smie označovať iba produkty farmaceutického priemyslu.
Žiadne alternatívne postupy ako je samoliečba, hladovka, použitie prírodných, bylinných či iných prostriedkov nie je v zhode so štandardizovanými postupmi schválenými pre obyvateľstvo v EÚ.